PLATEBNÍ PODMÍNKY
Platební podmínky

PLATEBNÍ PODMÍNKY

1. Způsob platby a cena doručení - ČESKÁ REPUBLIKA

1.1 GLS Česká republika (Kurýrní služba - balík do ruky)

1.1.1 Dobírka (GLS Česká republika)

V případě volby dobírka zaplatíte standardní poštovní zásilku při převzetí dopravci GLS ČR.

Poštovné v rámci ČR: poštovné 85 Kč + dobírka 35 Kč (celkem 120,- Kč)

Při nákupu nad 2500.- Kč: poštovné 25 Kč + dobírka 35 Kč (celkem 60,- Kč)

1.1.2  Bankovní převod

V případě volby platby bankovním převodem Vám po dokončení objednávky bude elektronicky zasláno její potvrzení včetně údajů nutných k zadání bankovního převodu, tj. č.ú. 670100-2210369606/6210 (Mbank). Ke každému platebnímu příkazu je třeba jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Po přičtení částky na náš účet se objednávka stává zaplacenou a začíná se realizovat její zpracování a expedice.

Zásilka bude doručena přepravní společností GLS ČR jako prioritní zásilka.

Poštovné v rámci ČR: 50 Kč při nákupu 2500 Kč - výšše

Při nákupu do 2499 Kč: - 85 Kč

2. Způsob platby a cena doručení - SLOVENSKO

2.1  Bankovní převod (GLS Česká republika)

V případě odeslání zásilky na Slovensko je nutná platba předem  bankovním převodem po dokončení objednávky bude elektronicky zasláno její potvrzení včetně údajů nutných k zadání bankovního převodu, tj. č.ú. 670100-2210369606/6210 (Mbank). Ke každému platebnímu příkazu je třeba jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Po přičtení částky na náš účet se objednávka stává zaplacenou a začíná se realizovat její zpracování a expedice.

IBAN:

BIC:

Zásilka bude doručena přepravní společností GLS ČR jako prioritní zásilka. Zásilky jsou na Slovensko doručovány do 48 hodin od podání zásilky. pouze v pracovní dny.

Poštovné: 200 Kč


V případě zaslání zásilky do zahraničí (kromě Slovenska) je nutné nás předem kontaktovat emailem nebo telefonicky pro domluvení způsobu platby


3. Dodání zboží a doprava

3.1. Dodání a doprava zboží je zajištěna přepravní společností GLS ČR formou prioritních zásilek.

GLS ČR doručí  zásilku již druhý den po odeslání z naší expedice. U každé zásilky je uvedeno telefonní číslo zákazníka, na kterém bude v den doručení přepravní společností zákazník kontaktován a informován o doručení, kdy je možno domluvit se na přesném času odebrání zásilky.