PLATEBNÍ PODMÍNKY
Platební podmínky

PLATEBNÍ PODMÍNKY

1. Způsob platby a cena doručení - ČESKÁ REPUBLIKA

1.1 Geis Česká republika (Kurýrní služba - balík na adresu

1.1.1 Dobírka (Geis Česká republika)

V případě volby dobírka zaplatíte standardní poštovní zásilku při převzetí dopravci GLS ČR.

Poštovné v rámci ČR: Při nákupu do 2999 Kč - poštovné 100 Kč + dobírka 35 Kč (celkem 135,- Kč)

Při nákupu nad 3000.- Kč: poštovné zdarma + dobírka zdarma (celkem zdarma


1.1.2  Bankovní převod

V případě volby platby bankovním převodem Vám po dokončení objednávky bude elektronicky zasláno její potvrzení včetně údajů nutných k zadání bankovního převodu, tj. č.ú. 670100-2210369606/6210 (Mbank). Ke každému platebnímu příkazu je třeba jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Po přičtení částky na náš účet se objednávka stává zaplacenou a začíná se realizovat její zpracování a expedice.

Zásilka bude doručena přepravní společností Geis ČR jako prioritní zásilka.

Poštovné v rámci ČR:  při nákupu od 3000 Kč - výšše - poštovné zdarma

Při nákupu do 2999 Kč: - poštovné 100 Kč

2. Způsob platby a cena doručení - SLOVENSKO

2.1  Bankovní převod (Geis Česká republika)

V případě odeslání zásilky na Slovensko je nutná platba předem  bankovním převodem po dokončení objednávky bude elektronicky zasláno její potvrzení včetně údajů nutných k zadání bankovního převodu, tj. č.ú. 670100-2210369606/6210 (Mbank). Ke každému platebnímu příkazu je třeba jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Po přičtení částky na náš účet se objednávka stává zaplacenou a začíná se realizovat její zpracování a expedice.

IBAN:

BIC:

Zásilka bude doručena přepravní společností Geis ČR jako prioritní zásilka. Zásilky jsou na Slovensko doručovány do 48 hodin od podání zásilky. pouze v pracovní dny.

Poštovné: 265 Kč


V případě zaslání zásilky do zahraničí (kromě Slovenska) je nutné nás předem kontaktovat emailem nebo telefonicky pro domluvení způsobu platby


3. Dodání zboží a doprava

3.1. Dodání a doprava zboží je zajištěna přepravní společností Geis ČR formou prioritních zásilek.

Geis ČR doručí  zásilku již druhý den po odeslání z naší expedice. U každé zásilky je uvedeno telefonní číslo zákazníka, na kterém bude v den doručení přepravní společností zákazník kontaktován a informován o doručení, kdy je možno domluvit se na přesném času odebrání zásilky.